3 styczeń 2021

GDDKiA: uwaga na mgły, marznący deszcz i śnieg

fot. PAP
Mgły, marznąca mżawka, deszcz i deszcz ze śniegiem powodujące śliskość na drogach mogą utrudnić jazdę – ostrzega w niedzielę Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.
REKLAMA

GDDKiA informuje, że rano mgła występuje na obszarze całego kraju z wyłączeniem województw: lubelskiego, podkarpackiego, dolnośląskiego i lubuskiego. Ogranicza widzialność do 100 m.

Natomiast śnieg, śnieg z deszczem i mżawka padają na Dolnym Śląsku, Ziemi Lubuskiej, a także na Kujawach i Pomorzu.

Temperatura maksymalna od 0 st. C na północy, około 3 st. C w centrum i nad morzem do 6 st. C na południowym wschodzie.

Wiatr jest słaby i umiarkowany, nad morzem dość silny w porywach do 55 km/h, z kierunków wschodnich.

W dzień prognozuje się zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami na południowym wschodzie kraju. Na południu opady deszczu i deszczu ze śniegiem, na pozostałym obszarze opady deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. Przejściowo możliwe również opady marznącego deszczu, powodujące gołoledź. (PAP)

wnk/ dki/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
49675
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łasinie