Normalny ruch po zderzeniu trzech aut na A1 koło Torunia w kierunku Łodzi

zdjęcie: Normalny ruch po zderzeniu trzech aut na A1 koło Torunia w kierunku Łodzi / pixabay/7139260
Normalny ruch przywrócono na autostradzie A1 w Brzozie k. Torunia w kierunku Łodzi, gdzie zderzyły się trzy auta osobowe. Jedna osoba została ranna - poinformowała dyżurna Oddziału GDDKiA w Bydgoszczy Arleta Morgut.
REKLAMA

Do wypadku doszło na 156. km A1, na odcinku pomiędzy węzłami Toruń Południe i Ciechocinek. Zderzyły się trzy samochody osobowe. Poszkodowana została jedna osoba.

Przejezdny był lewy pas jezdni, ale ruch był bardzo spowolniony. Samochody jechały w kilkukilometrowej kolumnie.

Natężenie ruchu na A1 w kierunku Łodzi jest w niedzielny wieczór wysokie z uwagi na powroty wielu osób z długiego weekendu i wypoczynku w miejscowościach nadmorskich. (PAP)

Autor: Tomasz Więcławski

twi/ dki/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Łasin
20.1°C
wschód słońca: 04:25
zachód słońca: 20:56
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łasinie