24 sierpień 2011

Audio Lake Summer Festival w Bello Posto

zdjęcie: Audio Lake Summer Festival w Bello Posto / Audio Lake Summer Festival w Bello Posto już 26 sierpnia 2011 r.
Audio Lake Summer Festival w Bello Posto już 26 sierpnia 2011 r.
Już w najbliższą niedzielę, tj. 26 sierpnia 2011 r., w Bello Posto Ristorante, jednej z najlepszych łasińskich restauracji, będziemy mogli bawić się przy dźwiękach płynących z głośników Audio Lake Summer Festival.
Festiwal od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród sympatyków dobrego brzmienia. W ramach Audio Lake Summer Festivl zagrają dla Was niezawodni DJ XTREME i DJ MAXIM.

Bello Posto Ristorante
                ul. Sportowa ŁASIN

515 276 722

Nie może Was tam zabraknąć, a my obiecujemy, że będziemy bawić się razem z Wami. Twoje Miasto objęło imprezę patronatem. Zapraszamy na naszą stronę www.lasin.twoje-miasto.pl, gdzie po imprezie nie zabraknie obszernej relacji, zdjęć i relacji wideo.