7 czerwiec 2011

Bad Boys Blue wkrótce w Łasinie

zdjęcie: Bad Boys Blue wkrótce w Łasinie / fot. www.dk-lasin.pl
fot. www.dk-lasin.pl
W weekend 25 i 26 czerwca wszystkie drogi będą prowadzić do Łasina. Z okazji Święta Miasta zaplanowano liczne atrakcje. Sprawdź, jakie gwiazdy wystąpią przed łasińską publicznością.
Świętujemy już od soboty, 25 czerwca. O godzinie 16:00 odbędzie się III Zlot Motocyklowy. Podczas Parady Monocyklów będzie można przekonać się, jak z bliska wyglądają te piękne i szybkie maszyny. Natomiast na godzinę 17:00 zapraszamy do amfiteatru, gdzie czekać nas będzie zabawa przy muzyce, takich zespołów jak: Złote Tarasy, Veres, Plac Zabaw oraz SielSka.

To nie koniec niespodzianek. Dzień później, tj. 26 czerwca na godzinę 15:00 zaplanowano między innymi: Lokalne Prezentacje Artystyczne, plener plastyczny, pokaz tańca towarzyskiego, a także spotkanie z Miss Polonia Grudziądza 2011 – Małgorzatą Ziółkowską.

Od godziny 17:00 rozpoczną się koncerty. Na łasińskiej scenie wystąpią: Avanti, Forte, 2 na 1 oraz gwiazda wieczoru Bad Boys Blue. Jak widać, atrakcji będzie co niemiara. Jedno jest pewne, nie może Cię tam zabraknąć!

Amfiteatr w Łasinie, 25 i 26 czerwca