11 lipiec 2012

Neo-Nówka wkrótce w Kwidzynie: zapowiedź

zdjęcie: Neo-Nówka wkrótce w Kwidzynie: zapowiedź / Fot. archiwum
Fot. archiwum
Z ich żartów śmieją się nawet w niebie. Jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów odwiedzi Kwidzyn. Neo-Nówka wraz z zespołem Żarówki wystąpi w Kwidzyńskim Centrum Kultury pod koniec sierpnia. Szczegóły w artykule.
25 sierpnia Kwidzyn stanie się stolicą śmiechu, a tych którzy zdecydują się odwiedzić Kwidzyńskie Centrum Kultury już dziś możemy zapewnić, że po skończonej imprezie na pewno będą ich mocno bolały brzuchy i żuchwy. Oczywiście ze śmiechu.

Kabaret Neo-Nówka z powodzeniem rozśmiesza Polaków już od 12 lat, a ich najpopularniejszy skecz pn. "Niebo" ma aż kilka różnych zakończeń. Dlaczego? Tego dowiecie się czytając wywiad z artystami: http://www.grudziadz.twoje-miasto.pl/wiadomosci,f0u,pol-zartem-pol-serio-rozmowa-z-neo-nowka

Wejściówki są po 55 zł. Więcej szczegółów dotyczących imprezy oraz tego, gdzie można nabyć bilety znajdziecie na poniższym plakacie. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje portal i gazeta Twoje-Miasto.pl. Polecamy!