13 styczeń 2021

Warszawa: 170 posypywarek na ulicach po których kursują autobusy

fot. PAP
Od godz. 1:15 170 posypywarek działa na tych ulicach, którymi kursują autobusy komunikacji miejskiej. To w sumie 1500 km stołecznych ulic - poinformował w nocy z wtorku na środę Zarząd Oczyszczania Miasta w Warszawie.
REKLAMA

"Służby oczyszczania miasta w akcji. Od godz. 1:15 170 posypywarek działa na tych ulicach, którymi kursują autobusy komunikacji miejskiej. To w sumie 1500 km stołecznych ulic. Pozostałe oczyszczane są m.in. na zlecenie urzędów dzielnic" - poinformował PAP warszawski Zarząd Oczyszczania Miasta (ZOM).

ZOM przez całą dobę sprawdza stan nawierzchni ulic. Monitoruje aktualne dane meteorologiczne i prognozy pogody.

To nie pierwsza akcja ZOM tej nocy na ulicach Warszawy. Przez około trzy godziny od godziny 19.00 we wtorek na trasach w Warszawy również działało 170 posypywarek.

Z prognoz IMGW wynika, że w nocy z wtorku na środę w Warszawie możliwe są słabe opady śniegu. Temperatura minimalna wyniesie około -3 st. C. Także w środę ma padać śnieg.(PAP)

autor: Szymon Zdziebłowski

szz/wr/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
49675
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łasinie