5 czerwiec 2013

Święto Ziarna już w niedzielę. Będzie smacznie

zdjęcie: Święto Ziarna już w niedzielę. Będzie smacznie / Fot. archiwum TM.
Fot. archiwum TM.
Święto Ziarna to okazja do rozsmakowania się w przetworach zbożowych. Organizatorzy jak co roku przewidzieli liczne degustacje. Publiczność także będzie miała okazję przygotować coś pysznego, biorąc udział w konkursie pieczenia tradycyjnego chleba na zakwasie.

Przetwory zbożowe są naprawdę smaczne i bardzo zdrowe. Okazja, żeby spróbować wielu specjałów tradycyjnej polskiej kuchni będzie już w ten weekend w Lisich Kątach. W niedzielę startuje kolejna edycja Święta Ziarna. Organizatorzy zadbają o podniebienia swoich gości, zwyczajowo zapraszając na liczne degustacje.

Impeza startuje o godzinie 11:00. Na dobry początek otwarta zostanie wystawa przetworów zbożowych, chętni będą mogli również kibicować potyczkom kulinarnym VIP-ów. Natomiast wieczorem dla publiczności wystąpią zespoły Pozytywnie, Plac Zabaw i Smile - Live Queen Show.

Więcej szczegółów dotyczących wydarzenia znajdziecie na poniższym plakacie. Patronat medialny nad Świętem Ziarna 2013 sprawuje portal i gazeta Twoje-Miasto.pl. Zapraszamy!